Vitajte v MAN TopUsed

Vitajte na stránkach MAN TopUsed, medzinárodnej značky jazdených vozidiel spoločnosti Truck & Bus AG.

Ponúkame vysokokvalitné, jazdené úžitkové vozidlá všetkých značiek a typov (nákladné vozidlá a autobusy) vo viac ako 30 krajinách prostredníctvom 36 vlastných centier MAN TopUsed Center. Vyhľadávajte a nájdite Vaše jazdené nákladné vozidlo alebo autobus celkom jednoducho v našom jedinečnom Vyhľadávači vozidiel a profitujte z vysokej kvality našich vozidiel.

K Vášmu vozidlu Vám radi poskytneme aj individuálne prispôsobené servisné služby, ako napríklad garancie na jazdené vozidlá po celej Európe, individuálne riešenia financovania, na mieru šité opravárenské a servisné zmluvy alebo prispôsobenia vozidiel špecifické pre zákazníka. Na ďalšie podrobnosti Vám radi odpovedia odborníci MAN TopUsed v našich centrách MAN TopUsed.

Viac informácii k centrám TopUsed nájdete tu.

Každé vozidlo v našej ponuke dobre poznáme, bolo dôkladne technicky skontrolované a Vy tak získate najlepšiu kvalitu za výhodnú cenu. Pretože my vieme čo potrebujete, poznáme Vaše odvetvie, rovnako ako aj Vaše individuálne požiadavky. Radi spoločne s Vami nájdeme celkom individuálne, kompletné transportné riešenie pre Vás.

Viac o informácií o službách MAN TopUsed nájdete v časti Služby MAN TopUsed.